Skip Ribbon Commands Skip to main content
Share This

Yasal Bildirim

Önemli Yasal Bilgi ve Feragatname

© Merial Limited 2013. Tüm hakları saklıdır. Bu Site Merial Limited tarafından hazırlanmaktadır ve uygun geçerli telif hakkı ve marka kanunu ile korunur. Kullanıcılar, elde edilen tüm kopyaların tüm telif haklarını ve diğer mülkiyeti haklarını muhafaza etmesi ve bu sayfayı eklemesi şartıyla bu Sitenin herhangi bir içeriğini kendi kişisel ve ticari olmayan kullanımları için sabit disklerine indirebilir veya basılı kopya halinde yazıcıdan alabilirler. Sitenin herhangi bir parçasının başka türlü bir kopyalanması, basılması veya dağıtması yasaktır.

Merial Limited Sitede bulunan herhangi bir bilginin doğruluk veya tamlığı hakkında hiç bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. SİTEDE BULUNAN HERHANGİ BİR MALZEMEYE SERBEST ERİŞİMİNİZE İZİN VERİLMESİNİN KOŞULU MERIAL LIMITED’İN, KULLANICININ SİTEYE ERİŞİMİNDEN, SİTEYİ KULLANIMINDAN VEYA SİTEYE ERİŞEMEMESİNDEN VEYA KULLANICININ SİTEDE BULUNAN BİLGİLERE GÜVENMESİNDEN DOĞAN DOĞRUDAN, İNDİREKT, ÖZEL, CEZA GEREKTİRİCİ, KAZARA VEYA DOLAYLI KAYIP VEYA HASAR, KAYBOLAN VERİ VEYA İŞ AKSAKLIKLARINDAN DOĞAN KAR KAYBI VEYA HASARLARLA SINIRLI OLMAMAK KAYDIYLA TÜM KAYIP, ZARAR VE HER TÜRLÜ HASARDAN SORUMLU OLMAMASI VE OLMAYACAĞIDIR. Merial Limited ihmali veya kötü niyetli hareketi sonucu ortaya çıkan ölüm veya kişisel yaralanmadaki sorumluluğunu dışlamaz. Merial Limited, Sitede bulunan bilgiye her zaman ve bildirimde bulunmadan ekleme yapma, bilgiyi silme ve bilgide değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarıda belirtilen istisnalar ve kısıtlamalar yasanın izin verdiği ölçüde uygulanabilir. Kullanıcının hiç bir temel yasal hakkı etkilenmez.

Site’de yer alan ve yayımlanan bilgiler, Merial’in bazı ülkeler veya bazı bölgelerde duyurulmamış veya bulunmayan ya da farklı bir ad altında sunulabilen veya ülkeye bağlı olarak farklılık gösteren yönetmelikler ve kullanım koşullarına tabi olabilen ürünler, programlar ve hizmetlere ilişkin doğrudan veya dolaylı referanslar içerebilir. Bu tip referanslar Merial’in bu ürünler, programlar veya hizmetleri sizin ülkenizde satma niyetinde olduğu anlamına gelmemektedir. Sizin kullanımınıza sunulan ürünler, programlar ve hizmetlerle ilgili her türden bilgi için yerel Merial iştiraki ya da Merial satış ortağınıza başvurunuz. Site çeşitli kuruluşlar tarafından yapılmış diğer sitelere de bağlanır, Merial Limited bu bağlantıları sadece kolaylık için sağlamaktadır ve buralarda bulunan bilginin doğruluğuna veya tamlığına dair herhangi bir beyanda bulunmaz. Bu tür sitelerde sadece sitenin bulunduğu belirli ülke veya bölgeye uygun bilgi bulunabilir. Sitede bulunan herhangi bir şeyi, yaşadığınız ülkenin yasa ve mevzuatı tarafından yetkilendirilmemiş olan herhangi bir ürünün kullanımı için promosyon veya teşvik olarak yorumlamamalısınız.

Sitede listelenen, büyük harflerle yazılan ve/veya ™ veya ® işaretinin takip ettiği tüm isimler, aksi belirtilmedikçe Merial markasıdır. Sitede bulunan hiçbir şey lisans verilmesi veya Merial veya herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, patent, marka veya diğer fikri mülkiyet hakkı altında hak verilmesi olarak düşünülmemelidir.