Skip Ribbon Commands Skip to main content
Share This

 Merial Türkiye

Dün Bügün Yarın

Merial, geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de distribütörler aracılığıyla temsil edilmekteydi.

2012 yılında Merial, büyüme hedefleri doğrultusunda gelişmekte olan ülkeler arasında yer alan Türkiye’deki varlığını Sanofi çatısı altında kendi ekibini kurarak geliştirme kararı aldı. Bu karar, Hayvan Sağlığı alanında günden güne büyüyen Türkiye’deki fırsatları takip etmek aynı zamanda diğer çevre ülkeler için Türkiye’yi bir merkez haline getirmek amacıyla alındı.

Merial Türkiye, Türk Hayvan Sağlığı sektörü ve hayvan sahipleri yararına yapılan yenillik ve etkinliklerdeki uzmanlığı ve gelenekten gelen tecrübesi ile 2013 yılı itibarıyla faaliyetlerine başladı. Sektördeki en iyi profesyoneller ve yeteneklerle çalışarak hem kanatlı ve ruminant hem de pet sektöründe hayvan sağlığı, refahı ve performansını geliştirmek; hem de üreticilerin karlılığı ve pet sahiplerinin mutluluğunu artırmak hedefiyle yola çıktı. Merial Türkiye tüm faaliyetlerini Sanofi çatısı altında gerçekleştirmektedir.

Merial Türkiye olarak, küresel ürün portföyümüz, küresel ortaklarımızın portföyü ve zengin Ar-Ge olanaklarımızdan yararlanan benzersiz ve verimli bir yelpaze ile Türkiye hayvan sağlığı pazarındaki yenilikçi ürün portföyünü geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kapsamlı bir ruminant ürün portföyü oluşturmak, yenilik ve aşılama teknolojisi hizmetlerine odaklanarak kanatlı bölümünü büyütmeye devam etmek, aynı zamanda aşılar ve yeni inovatif anti-paraziterlere odaklanarak pet ürün yelpazemizi büyütmeyi hedefliyoruz. Tüm bunların yanı sıra Türk bilim insanları ve hükümetle süregelen aktif iş birliğimizi sürdürerek ülkemizde Şap Hastalığı’nı kontrol altına almayı ve eradike etmeye devam edeceğiz.

 

©2018